Ek Bilgi
| Label | VAMPISOUL VMPS275.1 |
|---|---|
| EAN | 8435008864347 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,365
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | They Do It |
|---|---|
| Sanatci | Perez, Ray -Y Perucho Torcat- |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 8435008864347 |
| Label | Vampisoul |
| Format | LP |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | VAMPISOUL VMPS275.1 |
|---|---|
| EAN | 8435008864347 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.