Ek Bilgi
| Label | ATO (UK) ATO0619LP |
|---|---|
| EAN | 0880882471910 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,286
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | If I Were a Butterfly |
|---|---|
| Sanatci | Baxter, Rayland |
| Cikis tarihi | 2022-11-18 |
| EAN/UPC | 0880882471910 |
| Label | Ato |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ATO (UK) ATO0619LP |
|---|---|
| EAN | 0880882471910 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.