Ek Bilgi
| Label | ATO 870GI27528 |
|---|---|
| EAN | 5400863000844 |
| Release Date | July 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,907
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wide Awake |
|---|---|
| Sanatci | Baxter, Rayland |
| Cikis tarihi | 2018-07-13 |
| EAN/UPC | 5400863000844 |
| Label | Ato |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ATO 870GI27528 |
|---|---|
| EAN | 5400863000844 |
| Release Date | July 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.