Ek Bilgi
| Label | HONEY PIE RECORDS HONEY064 |
|---|---|
| EAN | 7427251064934 |
| Release Date | September 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Powerhouse |
|---|---|
| Sanatci | Scott, Raymond -Project- |
| Cikis tarihi | 2022-09-16 |
| EAN/UPC | 7427251064934 |
| Label | Honey Pie Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | HONEY PIE RECORDS HONEY064 |
|---|---|
| EAN | 7427251064934 |
| Release Date | September 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.