Ek Bilgi
| EAN | 0602547118066 |
|---|---|
| Release Date | May 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 8 mm · 370 g |
| Weight | 370 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,865
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hemispheres |
|---|---|
| Sanatci | Rush |
| Cikis tarihi | 2025-03-14 |
| EAN/UPC | 0602547118066 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0602547118066 |
|---|---|
| Release Date | May 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 8 mm · 370 g |
| Weight | 370 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.