Ek Bilgi
| Label | ACG 0603497823222 |
|---|---|
| EAN | 0603497823222 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,736
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Test For Echo |
|---|---|
| Sanatci | Rush |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 0603497823222 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ACG 0603497823222 |
|---|---|
| EAN | 0603497823222 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.