Ek Bilgi
| Label | Domino WIGLP451 |
|---|---|
| EAN | 0887828045112 |
| Release Date | September 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,285
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | House of Sugar |
|---|---|
| Sanatci | (Sandy) Alex G |
| Cikis tarihi | 2019-09-13 |
| EAN/UPC | 0887828045112 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Domino WIGLP451 |
|---|---|
| EAN | 0887828045112 |
| Release Date | September 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.