Ek Bilgi
| Label | Vital DOMI80398.1 |
|---|---|
| EAN | 0887828039814 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,091
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rocket |
|---|---|
| Sanatci | Alex G |
| Cikis tarihi | 2017-05-16 |
| EAN/UPC | 0887828039814 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Vital DOMI80398.1 |
|---|---|
| EAN | 0887828039814 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.