Ek Bilgi
| Label | Warner Music ATL562035.1 |
|---|---|
| EAN | 0081227934262 |
| Release Date | November 3, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,965
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Roots |
|---|---|
| Sanatci | Sepultura |
| Cikis tarihi | 2017-11-02 |
| EAN/UPC | 0081227934262 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Warner Music ATL562035.1 |
|---|---|
| EAN | 0081227934262 |
| Release Date | November 3, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.