Ek Bilgi
| Label | CONSOULING SOUNDS SOULLP122 |
|---|---|
| EAN | 3481575213618 |
| Release Date | January 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,051
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sea, Sea, Sea Drifter/See, See, See Drifter |
|---|---|
| Sanatci | Slumberland |
| Cikis tarihi | 2019-01-31 |
| EAN/UPC | 3481575213618 |
| Label | Consouling Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CONSOULING SOUNDS SOULLP122 |
|---|---|
| EAN | 3481575213618 |
| Release Date | January 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.