Ek Bilgi
| Label | RCA RECORDS LABEL SONI8801691.1 |
|---|---|
| EAN | 0196588016912 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Is This It |
|---|---|
| Sanatci | Strokes, the |
| Cikis tarihi | 2024-01-12 |
| EAN/UPC | 0196588016912 |
| Label | Rca |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RCA RECORDS LABEL SONI8801691.1 |
|---|---|
| EAN | 0196588016912 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.