Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROVOGUE PRD75921 |
| EAN | 0819873019428 |
| Release Date | July 12, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 8 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,591
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Road Chronicles:Live! |
|---|---|
| Sanatci | Supersonic Blues Machine |
| Cikis tarihi | 2019-07-12 |
| EAN/UPC | 0819873019428 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROVOGUE PRD75921 |
| EAN | 0819873019428 |
| Release Date | July 12, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 8 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.