Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMPHIS INDUSTRIES MI0288LP |
| EAN | 5060146094337 |
| Release Date | January 23, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,718
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Divine Ecstasy |
|---|---|
| Sanatci | Supreme Cuts |
| Cikis tarihi | 2014-01-23 |
| EAN/UPC | 5060146094337 |
| Label | Memphis Industries |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMPHIS INDUSTRIES MI0288LP |
| EAN | 5060146094337 |
| Release Date | January 23, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.