Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAGJAGUWAR JAGLP154 |
| EAN | 0656605215419 |
| Release Date | October 13, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,547
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Emotional Plague |
|---|---|
| Sanatci | Supreme Dicks |
| Cikis tarihi | 2011-10-13 |
| EAN/UPC | 0656605215419 |
| Label | Jagjaguwar |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAGJAGUWAR JAGLP154 |
| EAN | 0656605215419 |
| Release Date | October 13, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 7 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.