Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771898 |
| EAN | 8436542014632 |
| Release Date | February 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Meet the Supremes |
|---|---|
| Sanatci | Supremes |
| Cikis tarihi | 2017-03-10 |
| EAN/UPC | 8436542014632 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771898 |
| EAN | 8436542014632 |
| Release Date | February 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.