Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL 700188 |
| EAN | 0600753968451 |
| Release Date | May 12, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,825
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Supremes a Go-Go |
|---|---|
| Sanatci | Supremes |
| Cikis tarihi | 2023-05-12 |
| EAN/UPC | 0600753968451 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL 700188 |
| EAN | 0600753968451 |
| Release Date | May 12, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.