Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AVANTGARDE AV405LP |
| EAN | 0301660560171 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,516
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Obarsi |
|---|---|
| Sanatci | Sur Austru |
| Cikis tarihi | 2021-02-19 |
| EAN/UPC | 0301660560171 |
| Label | Avantgarde Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AVANTGARDE AV405LP |
| EAN | 0301660560171 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.