Ek Bilgi
| Label | Nuclear Blast Records NB48981 |
|---|---|
| EAN | 0727361489816 |
| Release Date | 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 7 mm · 423 g |
| Weight | 423 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,395
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Titans of Creation |
|---|---|
| Sanatci | Testament |
| Cikis tarihi | 2020-04-24 |
| EAN/UPC | 0727361489816 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Nuclear Blast Records NB48981 |
|---|---|
| EAN | 0727361489816 |
| Release Date | 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 7 mm · 423 g |
| Weight | 423 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.