Ek Bilgi
| Label | TOP NOTCH |
|---|---|
| EAN | 0602475322672 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 1.05 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.05 kg |
| Discs / Records | 3 |
₺4,463
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Artikel 140 |
|---|---|
| Sanatci | Thc & Rocks & Rbdjan |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 0602475322672 |
| Label | Top Notch |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | TOP NOTCH |
|---|---|
| EAN | 0602475322672 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 1.05 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.05 kg |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.