Ek Bilgi
| Label | NONESUCH NNS653739.1 |
|---|---|
| EAN | 0075597916881 |
| Release Date | May 14, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,081
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Delta Kream |
|---|---|
| Sanatci | Black Keys |
| Cikis tarihi | 2021-05-14 |
| EAN/UPC | 0075597916881 |
| Label | Nonesuch |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | NONESUCH NNS653739.1 |
|---|---|
| EAN | 0075597916881 |
| Release Date | May 14, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.