Ek Bilgi
| Label | COLD BUSTED CB98B |
|---|---|
| EAN | 0745978730060 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,168
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jazz Cat |
|---|---|
| Sanatci | Deli |
| Cikis tarihi | 2025-07-25 |
| EAN/UPC | 0745978730060 |
| Label | Cold Busted |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | COLD BUSTED CB98B |
|---|---|
| EAN | 0745978730060 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.