Ek Bilgi
| Label | VLOVE VLLV900051.1 |
|---|---|
| EAN | 8013252900051 |
| Release Date | November 13, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 6 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,383
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Velvet Underground & Nico |
|---|---|
| Sanatci | The Velvet Underground, Nico |
| Cikis tarihi | 2008-01-10 |
| EAN/UPC | 8013252900051 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | VLOVE VLLV900051.1 |
|---|---|
| EAN | 8013252900051 |
| Release Date | November 13, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 6 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.