Ek Bilgi
| Label | FUN IN THE CHURCH FUN24 |
|---|---|
| EAN | 4260437156558 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,450
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Me Without You, the Spring Without You |
|---|---|
| Sanatci | Touraj |
| Cikis tarihi | 2022-04-29 |
| EAN/UPC | 4260437156558 |
| Label | Fun In the Church |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | FUN IN THE CHURCH FUN24 |
|---|---|
| EAN | 4260437156558 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.