Ek Bilgi
| Label | KEELED SCALES KS035LP |
|---|---|
| EAN | 0682604702780 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,323
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Adventure |
|---|---|
| Sanatci | Twain |
| Cikis tarihi | 2020-11-06 |
| EAN/UPC | 0682604702780 |
| Label | Keeled Scales |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | KEELED SCALES KS035LP |
|---|---|
| EAN | 0682604702780 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.