Ek Bilgi
| Label | BLUE NOTE BLUNB003300401.1 |
|---|---|
| EAN | 0602435268170 |
| Release Date | August 13, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 322 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,651
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Expansions |
|---|---|
| Sanatci | McCoy Tyner |
| Cikis tarihi | 2021-08-13 |
| EAN/UPC | 0602435268170 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BLUE NOTE BLUNB003300401.1 |
|---|---|
| EAN | 0602435268170 |
| Release Date | August 13, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 322 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.