Ek Bilgi
| Label | Rhino Custom Products |
|---|---|
| EAN | 0081227827090 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,740
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bloody Kisses |
|---|---|
| Sanatci | Type O Negative |
| Cikis tarihi | 2024-02-09 |
| EAN/UPC | 0081227827090 |
| Label | Rhino Custom |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Gothic Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Rhino Custom Products |
|---|---|
| EAN | 0081227827090 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.