Ek Bilgi
| Label | WARNER WETL2782710.1 |
|---|---|
| EAN | 0081227827106 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 774 g |
| Weight | 774 g |
| Discs / Records | 3 |
₺5,409
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Life is Killing Me |
|---|---|
| Sanatci | Type O Negative |
| Cikis tarihi | 2024-01-12 |
| EAN/UPC | 0081227827106 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WARNER WETL2782710.1 |
|---|---|
| EAN | 0081227827106 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 774 g |
| Weight | 774 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.