Ek Bilgi
| Label | METAL BLADE 158181 |
|---|---|
| EAN | 0039841581812 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,714
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Night At the Nordic House |
|---|---|
| Sanatci | Tyr |
| Cikis tarihi | 2022-03-25 |
| EAN/UPC | 0039841581812 |
| Label | Metal Blade |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | METAL BLADE 158181 |
|---|---|
| EAN | 0039841581812 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.