Ek Bilgi
| Label | NAPALM RECORDS 81013571375 |
|---|---|
| EAN | 0810135713757 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 7 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,902
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Best of the Napalm Years |
|---|---|
| Sanatci | Tyr |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 0810135713757 |
| Label | Napalm Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | NAPALM RECORDS 81013571375 |
|---|---|
| EAN | 0810135713757 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 7 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.