Ek Bilgi
| EAN | 0842812109140 |
|---|---|
| Release Date | August 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,193
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Want To Die In New Orleans |
|---|---|
| Sanatci | $Uicideboy$ |
| Cikis tarihi | 2024-08-30 |
| EAN/UPC | 0842812109140 |
| Label | G59 Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0842812109140 |
|---|---|
| Release Date | August 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.