Ek Bilgi
| Label | G59 Records GFN591005A.1 |
|---|---|
| EAN | 0198391598197 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,095
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | New World Depression |
|---|---|
| Sanatci | $Uicideboy$ |
| Cikis tarihi | 2024-06-14 |
| EAN/UPC | 0198391598197 |
| Label | G59 Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | G59 Records GFN591005A.1 |
|---|---|
| EAN | 0198391598197 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.