Ek Bilgi
| Label | SONY IMPORT SONI9946201.1 |
|---|---|
| EAN | 0194399462010 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,774
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | His Ultimate Collection |
|---|---|
| Sanatci | Vangelis |
| Cikis tarihi | 2021-11-26 |
| EAN/UPC | 0194399462010 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Instrumental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SONY IMPORT SONI9946201.1 |
|---|---|
| EAN | 0194399462010 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.