Ek Bilgi
| Label | BRONSON RECORDINGS BR012008 |
|---|---|
| EAN | 8033622536239 |
| Release Date | July 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,202
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bc 35 Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2018-04-12 |
| EAN/UPC | 8033622536239 |
| Label | Bronson Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BRONSON RECORDINGS BR012008 |
|---|---|
| EAN | 8033622536239 |
| Release Date | July 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.