Ek Bilgi
| Label | CLEOPATRA CLOLP6364 |
|---|---|
| EAN | 0889466636417 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,871
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gothic Valentines |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 0889466636417 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Dance & Electronic / Ebm |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CLEOPATRA CLOLP6364 |
|---|---|
| EAN | 0889466636417 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.