Ek Bilgi
| Label | NAXOS 2103005 |
|---|---|
| EAN | 0747313700547 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 137 × 195 × 46 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) |
| Discs / Records | 3 |
₺2,855
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Adam, Hahn & Offenbach: Opera Comique Collection, Vol. 1 - Le Postillon De Lonjumeau, Ciboulette & La Perichole |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-08-08 |
| EAN/UPC | 0747313700547 |
| Label | Naxos |
| Format | DVD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | NAXOS 2103005 |
|---|---|
| EAN | 0747313700547 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 137 × 195 × 46 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.