Ek Bilgi
| Label | KOMPAKT KMPK410.1 |
|---|---|
| EAN | 4250101409028 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 11 mm · 868 g |
| Weight | 868 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,354
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pop Ambient 2020 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2019-11-22 |
| EAN/UPC | 4250101409028 |
| Label | Kompakt |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | KOMPAKT KMPK410.1 |
|---|---|
| EAN | 4250101409028 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 11 mm · 868 g |
| Weight | 868 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.