Ek Bilgi
| Label | CLEOPATRA CLE6084 |
|---|---|
| EAN | 0889466608414 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,296
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Scarier Gothic Halloween |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2024-09-13 |
| EAN/UPC | 0889466608414 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CLEOPATRA CLE6084 |
|---|---|
| EAN | 0889466608414 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.