Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl IMT3289994.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262000223 |
| Release Date | March 17, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,277
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rocky Iv |
|---|---|
| Sanatci | Various |
| Cikis tarihi | 2016-03-17 |
| EAN/UPC | 8719262000223 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl IMT3289994.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262000223 |
| Release Date | March 17, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.