Ek Bilgi
| Label | Sony SONI8745661.1 |
|---|---|
| EAN | 0196587456610 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,737
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Top 40 - 70s (Coloured) |
|---|---|
| Sanatci | Various |
| Cikis tarihi | 2023-05-05 |
| EAN/UPC | 0196587456610 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Sony SONI8745661.1 |
|---|---|
| EAN | 0196587456610 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.