Ek Bilgi
| Label | PROSTHETIC PRST104971.1 |
|---|---|
| EAN | 0656191049719 |
| Release Date | December 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,086
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Samsara |
|---|---|
| Sanatci | Venom Prison |
| Cikis tarihi | 2021-12-03 |
| EAN/UPC | 0656191049719 |
| Label | Prosthetic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PROSTHETIC PRST104971.1 |
|---|---|
| EAN | 0656191049719 |
| Release Date | December 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.