Ek Bilgi
| Label | ROC-A-FELLA 9861741 |
|---|---|
| EAN | 0602498617410 |
| Release Date | March 15, 2004 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 321 × 7 mm · 460 g |
| Weight | 460 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,203
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | College Dropout |
|---|---|
| Sanatci | West, Kanye |
| Cikis tarihi | 2025-03-21 |
| EAN/UPC | 0602498617410 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | ROC-A-FELLA 9861741 |
|---|---|
| EAN | 0602498617410 |
| Release Date | March 15, 2004 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 321 × 7 mm · 460 g |
| Weight | 460 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.