Ek Bilgi
| Label | MIGHTY EYE RECORDS ME017 |
|---|---|
| EAN | 0843563183984 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 59 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,695
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Fast Cash: Up In Stratosphere B/W Back From the Future |
|---|---|
| Sanatci | Feed La |
| Cikis tarihi | 2025-08-08 |
| EAN/UPC | 0843563183984 |
| Label | Mighty Eye Records |
| Format | 12in |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MIGHTY EYE RECORDS ME017 |
|---|---|
| EAN | 0843563183984 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 59 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.