Ek Bilgi
| Label | Universal Music 088807240726 |
|---|---|
| EAN | 0888072407268 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,823
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cowboys |
|---|---|
| Sanatci | Williams, John |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 0888072407268 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Universal Music 088807240726 |
|---|---|
| EAN | 0888072407268 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.