Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVATM367T |
|---|---|
| EAN | 8719262038004 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,172
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Fabelmans |
|---|---|
| Sanatci | Williams, John |
| Cikis tarihi | 2025-08-22 |
| EAN/UPC | 8719262038004 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVATM367T |
|---|---|
| EAN | 8719262038004 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.