Ek Bilgi
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4865707 |
|---|---|
| EAN | 0028948657070 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 340 × 380 × 75 mm · 1.58 kg |
| Weight | 1.58 kg |
| Discs / Records | 7 |
₺10,247
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | John Williams In Concert |
|---|---|
| Sanatci | Williams, John |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 0028948657070 |
| Label | Deutsche Grammophon |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 7 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4865707 |
|---|---|
| EAN | 0028948657070 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 340 × 380 × 75 mm · 1.58 kg |
| Weight | 1.58 kg |
| Discs / Records | 7 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.