Ek Bilgi
| Label | DISNEY RECORDS 005008738471 |
|---|---|
| EAN | 0050087384715 |
| Release Date | March 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 693 g |
| Weight | 693 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Star Wars: the Last Jedi |
|---|---|
| Sanatci | Williams, John |
| Cikis tarihi | 2018-03-15 |
| EAN/UPC | 0050087384715 |
| Label | Disney |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DISNEY RECORDS 005008738471 |
|---|---|
| EAN | 0050087384715 |
| Release Date | March 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 693 g |
| Weight | 693 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.