Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RAINBOW JESE454.7 |
| EAN | 4582782931599 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,546
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Suisei |
|---|---|
| Sanatci | Watanabe, Mei |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 4582782931599 |
| Label | Rainbow |
| Format | 12in |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RAINBOW JESE454.7 |
| EAN | 4582782931599 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.