Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WEWANTSOUNDS WEWA94.1 |
| EAN | 3700604763819 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,363
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Yadokari + Shura No Hana (1973) |
|---|---|
| Sanatci | Kaji, Meiko |
| Cikis tarihi | 2025-05-02 |
| EAN/UPC | 3700604763819 |
| Label | Wewantsounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WEWANTSOUNDS WEWA94.1 |
| EAN | 3700604763819 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.