Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 4877557 |
| EAN | 0602448775573 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,915
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Swaddling Songs |
|---|---|
| Sanatci | Mellow Candle |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 0602448775573 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 4877557 |
| EAN | 0602448775573 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.