Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music 4784324 |
| EAN | 0602547843241 |
| Release Date | June 10, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,385
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Daddy |
|---|---|
| Sanatci | Mellencamp, John |
| Cikis tarihi | 2016-06-10 |
| EAN/UPC | 0602547843241 |
| Label | Umc |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music 4784324 |
| EAN | 0602547843241 |
| Release Date | June 10, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.